Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tréningezik egy assassin?

Sackboy kérdése:

Hogyan tréningezik egy assassin?

Figyelt kérdés
Úgy értem,mint Ezio és Altair. Gondolom gyakorolnunk kell majd a "parkour"-t (utcafutás,free-run). Szóval pontosabban mit kell tennünk? Mit csinált Ezio és Altair,mielőtt kinevezték? Felnőtt ember vagyok,normális életem,de ki akarok próbálni valamit a haverommal: igazi assassinná akarunk válni. (ne oltsatok,égessetek és szidjatok,komolyan kérdezem)
2012. márc. 28. 19:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
hülyegyerekXD
2012. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 justme123 ***** válasza:
Fejleszd az állóképességedet. Saját testsúlyos edzés, kardió. Próbálkozhatsz parkourrel is de hamar tönkre vágja az izületeket
2012. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lee12 ***** válasza:
ugye nem a pc játékról van szó:D?
2012. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

azok ilyen reneszánsz ninják abban a játékban:).

szóval ninjucu és freerun edzések.

persze csináljátok meg hozzá az a kipattanós pengét is,mert a nélkül nem edzés az edzés:DDD.

2012. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szinte tudtam,hogy valaki hülyének fog tartani xD De várható volt. Am köszönöm a hasznos válaszokat. "Kipattonós penge" (hidden blade) már van,rendeltünk a helyi barkácsboltban xD
2012. márc. 29. 06:50
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lee12 ***** válasza:

most ugye ez csak szivatás ...nem admék én a kezedbe semmilyen fegyvert

majd elkezdetek mászkálni utcán és ledaráltok mindenkit mind a játékba

menjetek el valami sportra mint hogy otthon döglötök és játszotok

2012. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Remélem nem.

Ha mégis, akkor a következőkre lesz szükségetek:

-szablyavívás

-parkour

-késharc

-valamilyen ízületeket támadó harcművészet. Ez lehet ninjutsu, jujitsu, vagy akár aikido. Habár komoly aikido és ninjutsu oktatás nem nagyon van itthon, de gondolom nem is használnátok komolyan... Ha már igazi önvédelmet is akartok, akkor jujitsu.


Ja és persze vágjátok le a gyűrűsujjatokat, csak akkor menő a hidden blade. Fehér csuklyás köpeny pedig kötelező ;)

2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Basszus,nem fogunk ölni vagy halni! Ez csak formalitás! Gondoltátok volna,hogy ilyen hülye vagyok?! Nyugi,csak a kedvért teszük. Am nem kell levágnunk a gyűrűs ujjunkat. Habár Altair levágta,Ezionak már kifejlesztett penge volt,amely szabad helyet adott a pengének...viszont mikor Eziot kinevezték assassinná,akkor megégették a gyűrűsujját,hogy "átérezze ősei fájdalmát". És köszönöm a sok hülyeséget és a sok normális választ. :) Ennyi elég,és mégegyszer szólok: nem fogunk ölni,verekedni :P Csak a felemelő érzésért tesszük :)
2012. márc. 30. 06:51
 10/14 N0rbi04 ***** válasza:
Hogy válhatnátok már igazi assasinná? Jó lehet, hogy a videojátékokban klafának tűnik, hogy ugrándozunk a napfényben, meg körbenézünk a városon a magasból stb. de a valóság bizonyára nem volt ilyen romantikus. Sőt valószínűleg nem is csináltak ilyeneket. Kicsit se lett volna feltűnő, ha pár fehér pendelyes fószer a háztetőkön ugrabugrál... Ha érdekel a téma inkább olvass utána ne a videojátékok alapján kezdj bele. Harcművészet meg nem arról, hogy én majd szuperhős leszek. Ennyi erővel én is lehetnék Batman pl.
2012. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!