Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat kell...

Milyen gyakorlatokat kell csinálnom vagy mit kell tennem, hogy eltűnjön a köldök körüli zsírréteg?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, a hasfalam elég izmos és a köldök körüli izmom nyomja ki azt a kis zsírréteget, ami van a hasamon, így amikor lefekszek, akkor is látni és érezni, hogy ott kidudorodik és keményebb.

A válaszokat, a segítségeket előre is nagyon köszönöm! :)


2012. márc. 29. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyókúráznod kell.
2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így is 50 kg vagyok és 168 cm. Csak mindig hasra jön fel a kis felesleg... Ha elkezdek fogyózni, akkor tuti nem a hasamból fogok fogyni :/
2012. márc. 29. 18:22
 3/5 anonim válasza:

a fenti komment igaz, sajna nincs olyan h csak egy helyről fogyunk, a zsírégetés nem lokális: megf-ő diéta, mozgás és edzés.


amúgy is az izmos az új trendi;) nem a csontsovány:)- legalábbis szerintem:) persze ízlések és pofonok:)

2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha odafigyelek arra, hogy mit és mennyit eszek, akkor lapos lesz a hasam?
2012. márc. 29. 18:53
 5/5 anonim válasza:

ahhoz mozgás is kell és nem mindegy milyen minőségű, nézz utána kicsit ha érdekel - google jó barát tudod:)


aerob edzés és diéta jó kombó:) de én pl intenzíven haszaok és súlyzós edzést csinálok is érte. Lassan, de látszik eredmény. Piszok mázlis vagy h csak a hasad gázos ugye tudod:D nekem mindenhol kell alakítani :p

2012. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!