Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumba? Kik járhatnak és...

Zumba? Kik járhatnak és hogyan zajlik egy kezdőnek egy óra? Elmennék szívesen de nagyon nem tudok táncolni, az pedig kell hozzá ahogy elnéztem pár videót!

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
én is elmennék!csak félek!
2012. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az járhat, aki szeretne :) nekem személyszerint nagyon nem tetszik.... összevissza ugri-bugri az egész... ismerőseim is részt vettek már rajta, de nem nagyon tetszik nekik... sőt alig tudják utánozni, mert olyan gyors
2012. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bárki járhat rá és azért mész oda,hogy megtanuld senki nem úgy kezdi ,hogy minden lépést tud.

próbáld ki:)

2012. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy gyors!És nem lehet egyszerű utánozni!Főleg aki nem is tud riszálni!:)
2012. márc. 31. 12:52
 5/9 anonim válasza:

Ha nem tudsz táncolni akkor ez neked pont jó. Így lesz valamennyi ritmusérzéked és később ha akarsz akár elkezdhetsz valami komolyabbra járni (pl.:salsa, latin táncok ,)

Tehát menj csak el!!

Jó táncolást! (:

2012. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jajj a zumba egyszerűen csúcs!

Annyi csaj jár aki nem tud táncolni mégis szereti. Mindenki kezdőként kezdi de simán bele lehet jönni. Úgy telik el 1 óra hogy észre sem veszed. Jó a kedved közben és társaságban vagy. Az egyik barátnőm mozgása olyan darabos mint egy roboté de jár rendszeresen és egyre ügyesebb. Nem kell szégyellni ha nem megy. És nem mellékesen izmosodsz, mozogsz és egyre többet. Heti 1-el kezdtem most váltok heti 2-re. Már itthon is tudom mert belejöttem. Rajta próbáld ki!

2012. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem az első óra elég gyors volt, nem tudtam a táncokat, nem tudtam utánozni az oktatót, de így is gyorsan eltelt a hatvan perc. Ez, plusz egy barátnőm rábeszélése segített, hogy csináljam tovább. A harmadik alkalommal már nagyjából tudtam a táncokat. Az a jó,, hogy igazából senki sem profi (vagy legalábbis nagyon kevesen),a többség nem nagyon tud táncolni, de ez segít, hogy helyre jöjjöna ritmusérzéked. És annyira gyorsak a táncok, hogy senkinek nem elsz ideje azt nézni, hogy hogyan bénázik az ember. Sőt, első alkalommal valószínűleg még a legjobbak is ugyanúgy bénáztak. :)
2012. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csillag Katalin válasza:

szia, kezdeném azzal h abszolút nem kell hozzá tánctudás :) ott úgyis mindent megtanulsz, amire szükséged lesz, rengetegen nem táncoltak előtte, és mégis baromi jól nyomják ;)

járni bárki járhat aki szeretne, természetesen :)

a kezdő órákkal kapcsolatban csak arról tudok beszélni, ami ott van, ahova én járok.

ott egy kifejezetten kezdő óra tükrös teremben zajlik, és a tanár a táncok előtt bemutatja a főbb lépéseket, aztán eltáncoljátok. de kezdhetsz "haladó" órán is, ott annyi a különbség, h nem mutogatják el az elején, ami van, hanem egymás után jönnek a dalok és táncolunk :)


én ajánlom, hogy próbáld ki, első órán még nem fog minden menni, úgyh fontos h olyan órára tévedj be, amin megfog a hangulat :)

de különben nagyon hamar bele lehet jönni a táncokba, és rengeteget ad a zumba :)

(én a Goldance tánciskolába járok, ott az első, a kipróbálási óra ingyenes :) mehetsz kezdőre is meg haladóra is, a haladót és egy pasi tanárt ajánlok, mert náluk tuti a hangulat ;)

2012. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!:)
2012. ápr. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!