Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen pozícióban legyek,...

Milyen pozícióban legyek, illetve hogyan kivitelezzek az előttem álló ellenfelemre egy váratlan ütést ami a földre küldi?

Figyelt kérdés
Nem felvágni akarok különböző tanult technikákkal másoknál meg semmi ilyesmi, csak önvédelmi célra valami tanácsot szeretnék kapni mert nincs időm jelenleg eljárni ilyesmire sajnos.A környéken elég sok a "támadásra kész" ember és gondoltam tudtok valami tanáccsal szolgálni hogy hová üssek neki hogy padlózzon a fazon vagy valami hasonlót.(Egyébként ha számít akkor inzenzíven edzem már 5éve, testépítésre jut szűkösen időm, így elmondhatom hogy az erőszintem az átlag feletti de nem vagyok magas se agyon gyúrt csak gyors és erős)Válaszotok előre is köszi!
2012. ápr. 1. 03:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A tanácsokkal nem érsz semmit, ehhez rengeteg edzés kell különben senki nem pazarolná az idejét pénzét és energiáját. Gondolom 5 éve nem csak gyikes tanácsokat olvasva testépitesz, hanem lejársz terembe és dolgozol + normálisn étkezel.

[link]

2012. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!