Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabadidős tevékenység?...

Szabadidős tevékenység? Unatkozok itthon.

Figyelt kérdés

Tudtok nekem ajánlani vmilyen szabadidős tevékenységet?


Alapjába véve elég lusta természetem van. Itt a nyáriszünet és nem tudok mit kezdeni magammal. barátaim vannak, de nem a környéken így velük sem tudnék mindig találkozni. barátom van, de sajnos ő dolgozik szal ő kilőve. Itthon baromira szoktam unatkozni, egész nap a gép elött ülök és kezdek hízni. Már nem tudok mit csinálni. Tv és DVD kezd unalmas lenni, főleg egyedül, a gépezés is uncsi, udvaron nemtok mit csinálni... van egy kutyám, de max fél órát játszok vele és vagy ő vagy én unom meg szal...

Vki aki esetleg hasonló cipőben jár tudna valamit ajánlani? Amúgy lány vagyok és 18 éves.

Régebben rengeteget sportoltam, de sajnos a középsuliban ellustultam mivel ott nem volt semmi sportolási lehetőség és itthon sem tudtam volna elmenni semmilyen sportra mert későn érek haza.


Még annyit írnék hogy valószínüleg megyek majd dolgozni, de az max júliustól lesz.


2009. jún. 16. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg segíteni édesanyádnak a házimunkában, vagy valakinek a családban?
2009. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

Lehet, hogy elég lenne csak erősen elgondolkodnod, mit is szeretnél csinálni. Tanulni valami olyat, amihez sok szabadidő kell? Vagy egyszerűen csak segíteni, akár önkéntesként is másoknak? Vagy még júl. előtt is pénzt keresni valami alkalmi munkával? Vagy megkeresni rég nem látott ismerősöket?

HM?

2009. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Anyukám dolgozik, apukámnak nem tudnék segíteni.

Július elött mindenképpen itthon akarok maradni és itthon csinálni valamit, de nem tudom mit. :S

2009. jún. 16. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Takaritsd ki a lakást, főzz vacsorát, vásárolj be, menj el biciklizni, olvassd el a jövő évi kötelző olvasmányokat, nyird le a füvet, kezdj el tanulni valamit, amire nem volt időd év közben, pucold meg az ablakokat, menj el valamilyen idény gyümölcsöt szedni pl. málnát, stb., stb.
2009. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan volt ez a felvezetés, mint egy 30-as, de inkább 40-es otthonülő, elkényeztetett asszonyság panasza. Mi az, hogy ellustultál? A sport, a mozgás létszükséglet, az "ellustulás" semmilyen korban nem engedhető meg, mert betegséghez vezet, de különösen visszás egy 18 éves lánytól. Szóval tessék mozogni, mozogni, mozogni és áttörést elérni. Én mondjuk javasolnék egész napos túrákat, erdőben, hegyekben, közben el lehetne kezdeni a futást először rövid, majd hosszabb távokon, aztán ott van az úszás, a biciklizés, illetve mindez együtt. Egy nyár alatt már rengeteget lehet fejlődni összességében is, vagy egy-két olyan területen, ami közel áll hozzád. A nagy meleg mondjuk akadályozhat egy-két dologban, de akkor ott vannak pl. a koraesték.
2009. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Focizz
2009. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Imádok/imádtam sportolni, rengeteget fociztam, bicikliztem, úsztam, futottam, csak sajnos ezeket egyedül borzasztó unalmas csinálni. Sportolási lehetőség meg nem nagyon van.

Amúg imádom az olyan túrákat amik eltartanak egész nap, de senki nincs a közelemben olyan aki ezt bevállalná velem. Az oszt.társaimmal meg annyira nagyon nem vagyok jóba hogy egész napos progikat tervezzek, mert gondolom nekik is van programjuk a saját otthoni haverjaikkal.

2009. jún. 17. 16:48
 8/9 anonim válasza:
Tudom, h mennyire rossz. Velem is ez van. Ráadásul érettségi, előrehozot... Németből. Most csak ez van. nyáron szeretnék dolgozni, de még nincs semmi biztos helyem. ha negyon magányos vagy írj prívátot és felveszlek msn-re. Én 17 vagyok, lány és egyátalán nincsenek barátaim:(
2009. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a legjobb ha vízilabdázol:D
2009. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!