Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogynom vagy gyúrnom kellene?

Fogynom vagy gyúrnom kellene?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 168 cm és 62 kg.Azt szeretném kérdezni, hogy gyúrjak, fogyjak vagy szálkásítsak ahhoz, hogy kicsit jobban nézzek ki?

Jelenleg az étrendem:


Hétköznap: 2 zsömle vajjal, szalámival/ májkrémmel.Ez van kb. dlután 2-ig.Utána amikor hazérek megeszek egy normál ebédet( 1 tányér leves, 1 tányér egyéb dolog, legtöbbször tészta pörkölttel) Utána este 6 felé megeszek egy kenyeret vajjal, párizsival, esetenként körözöttel, majd megiszok egy pohár tejet.


Hétvége:Reggelente általábna tükörtojást, néha 3 virslit.Egy normál ebéd, majd este az előbb is leír kenyér az előbb leír módon.


Mozgás:

Hétfőn, szerdán és csütörtökön van tesi, mostanában mivel jó idő vna ,ezért ki szoktunk menni futni olyan 1,5-2 km-t.Ez után általában focizni szoktunk még vagy 25 percet.


Néha haza szoktam sétálni, amikor nem jön busz, ez kedden és csütörtökön van, a táv 4,5 km.


Szoktam hétvégente biciklizni 10-35 km-t.


Továbbá a múltkor vettem egy futócipőt, hetente 2-3x meg nem határozott időpontokban elmegyek futni. 7 km-t szoktam futni úgys, hogy 3,5-nél megállok, pihenek pár percet és futok tovább.


Jelenleg így nézek ki: [link]


2012. ápr. 3. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha tudtok esetleg valmi féle étrendet is írhattok, ami alkalmas lenne számomra.


Előre is köszi.

2012. ápr. 3. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyás mellett is lehet gyúrni, én azt mondom, hogy mivel nem sok izom van még rajtad, így én a helyedben tömegnöveléssel kezdeném és ehhez a kaját is nagyon rendbe kellene rakni. A tojáson kívül nem nagyon eszel használható kaját. Olvasd el az alapismereteket, hogy tudd miket kell enni és edzésterveket is találsz benne.

emellett persze mehet a foci, bicaj, stb, is.

[link]

2012. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz!
2012. ápr. 3. 16:05
 4/4 Ci.ara ***** válasza:

sztem inkább emberesedj meg " tehát tömegelni (min.1-2 évig) kéne azután szálkásítani

Kaja meg hát ne haragudj de pocsék!


Leírom az én kajálási menetem :) persze én lány vagyok :) neked több kell mindenből!


1,6:00kor suliba menet előtt 3tojás

2,7:20 fele egy banán+a vitaminom

3,8:45 kor megy 150g zab+víz

4,10:30fele megy az első rizs(40g)+hús

5,13:30fele megint megy rizs(40g)+hús

6,16:00fele ami itthon van főtétel

7,7-8 fele meg 20g pufi rizs+magvak(dió,mogyoró)+ fehérje por :)


Nem mondom h tökéletes az étrendem, mert nem mindig számolom ki, de én láttok fejlődést magamon:)


Persze nem azt mondom h nem ehetsz meg egy jó kis körözöttes kenyeret mert tömegnöveléskor belefér csak ne legyen rendszeres így elkerülheted a túlzott zsírosodást :)

2012. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!