Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék továbblépni?

Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide mert nem tudom hogyan tovább az edzéssel, tehát a helyzet az hogy otthoni edzést végzek Paul Wade: Convict Conditioning c. könyve alapján. Minden megy van amiben nagyon fejlődök van amiben nem annyira. Kérdésem a has edzésére vonatkozik: elértem a 6 szintet amikor függeszkedésben kéne lábemelést csinálni de nincs húzódzkodó (amit a hátnál az itt nem használható a magasság ill. fogás miatt) mit tanácsoltok? csináljak a földön végzett lábemelésből amennyi megy? vagy nemtudom tényleg mit kéne
2012. ápr. 4. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
még 2 dolgot irok hogy megelőzzem a válaszokat: nem megyek konditerembe, és tudom hogy van ilyen ajtókeretbe akasztható húzódzkodó rúd de az tönkrevághatja az ajtókeretet és sajnos albérletbe vagyok.
2012. ápr. 4. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy rudat vagy valami ahhoz hasonló stabil szerkezetet. A környékeden biztos kell legyen egy, legfeljebb bemész egy játszótérre.
2012. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lábemelés jó lesz... :) Próbáld meg hogy 4x amennyit bírsz.. :)
2012. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát rendezgettem egy picit a szobámat és arra jutottam hogy 2 szekrény(nem ilyen nagyra kell gondolni) között tudom úgy hogy úgy vagyok mintha tolockodnék és ugy emelem a lábam ua. csak nem a rúdon lógok hanem tartom magam, szerintetek hülyeség?
2012. ápr. 4. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el egy játszótérre ott meg lehet csinálni
2012. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oda nem emgyek mert lámpalázas vagyok
2012. ápr. 7. 20:46
 7/7 legion ***** válasza:
Vagy a játszótér ingyen,vagy mehetsz a konditerembe.Én se járok olyan helyre,de kénytelen leszek,mert hamarosan én is eljutok a 6.lépéshez.Hidd el,nem ok nélkül van kitalálva a lógás a 6.lépéstől,szépen le van írva,a hasizmokon kívül milyen izmokat erősít még.
2013. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!