Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a leggyorsabban...

Hogy tudnék a leggyorsabban nyárig lefogyni legalább 5 kilót? 15/L

Figyelt kérdés
159-160 cm vagyok, 56 kiló. Nagyon husisnak látszom, és nyárig leszeretnék fogyni, mert így nem szívesen húzok rövid és feszes cuccokat. Csípőből és comból szeretnék, na meg persze hasból..És nagyon zavar, hogy elég "nagy" kezeim vannak :( Sportolni nem tudok rendszeresen, mert nincs időm rá. Mit csináljak? Segítség! :( 15/L
2012. ápr. 6. 12:54
 1/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mnun01Cg_K0&feature=related


ma kezdek neki, allitolag bevalik :D ( egy ugyanilyen problemaval rendelkezo 15 eves lany valasza) :*

2012. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pedig a rendszeres testmozgás fontos volna. Futás, kerékpározás... Szánj rá napi 1 órát. Kerüld a cukros üdítőket, csokikákat, este 5-6 után ne egyél.
2012. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt a gyakorlatot én is elkezdem csinálni! :)

Amikor csak tudok, futok..

2012. ápr. 6. 13:40
 4/9 Zakathol ***** válasza:

Nincs időm rá... HAHAHA.

15 évesen baromira elfoglalt lehetsz, hogy ne legyen heti 4-5x 1 órád kocogni egyet :D


Fogyáshoz szálásító diéta kell és a már említett het 3-4-5x kocogás. Jól belőtt étrenddel heti 0,5-1kg fogyás az ideális.

Ja és fontos, hogy az étrended a LÉNYEG. Csak a Bíró Ica féle bohóckodás semmire nem elég, ha nincs mellette normális diétás étrend. De én Bíró Ica helyett is inkább kocogást ajánlanék, még diéta mellett is. Hasznosabb és eredményesebb.

2012. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
légyszíves írd le a napi időbeosztásod
2012. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és nagyon gyorsan felejtsd el az ilyen 5-6 után nem eszek dolgot mert semmi értelme és még ártani is ártasz magadnak
2012. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző: nézz utána a dolgoknak, mert nagy baromságot írtál
2012. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5-6 utáni nem evésnek tényleg semmi értelme, nem is értem, hogy bírják ki egyesek, én nem tudnék megmaradni... Inkább te mondjad, hogy szerinted miért jó.
2012. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne,hogy mi köt le annyira minden nap,hogy ne érj rá edzeni.

Tudod,amit az ember igazán akar,megoldja,hogyan is szakítson rá időt;)

2012. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!