Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig tart, hogy kialakuljon...

Meddig tart, hogy kialakuljon jó hasizom, ha ezeket a gyakorlatokat megcsinálom a videóba 3-4x hetente? Mert azt hallottam, hogy lányoknak sokkal lassabban alakul ki a hasizom, mint a fiúknak?! 16/l 54 kg www.youtube.com/watch? V=vkKCVCZe474

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A videót nem lehet megnézni, írd el még egyszer a címét
2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 11. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég, ha megcsinálod minden második nap, hétvégéket kivéve. Ez egy teljesen jó hascentrikus edzés, ha mellette megedzed a többi izomcsoportodat legalább fele ilyen részletességgel, teljesen rendben leszel. Egyénenként változó hogy mennyi idő alatt alakul ki jó hasizom, sőt azt is jó lenne tudni, hogy mi számít neked jónak, és hogy most milyen a hasad.


Ha zsírpárnák vannak rajta, akkor az a tévhittel ellentétben NEM fog eltűnni, ha gyakorlatokat végzel rá, ez hihetetlen nagy hülyeség. A zsír eltűnését kizárólag megfelelő étrenddel lehet elérni, ÉS emellett ezekkel a gyakorlatokkal. Viszont ha nincs normális diétád(ami nem azt jelenti hogy kevesebbet eszel mint máskor) akkor semmi nem fog látszani.

2012. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,szerintem nem vagyok kövér,nem is azért akaro hasizmot,hogy fogyjak!! Meg ez a normális diéta,azt is fel akartam már keresni,esetleg tudsz e linkelni valami oldalt,ahol ezt leírja?
2012. ápr. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!