Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin, igen vagy nem?

Asus96 kérdése:

Kreatin, igen vagy nem?

Figyelt kérdés
sziasztok! gondoltam,h kipróbálom a kreatin,fehérjét és az aminosavat egyben,kiszedem és ha utána nem fogom szedni de továbbra is tornázok akk leeresztek vagy sem ? mert azt hallottam,h a kreatin csak megköti a vizet,de ha abba hagyod a szedést akk leeresztesz mint a lufi :P akk most mi az igazság ? előre is köszi a válaszokat :)

2012. ápr. 6. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a kreatint hagyd, nem kell az még neked. inkább vegyél az árából egy jó multivitamint.
2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is hagyd a kreatint még. Multivitamin+fehérje a legfontosabb.

Egyébként megköti a vizet igen, ezáltal anabolikusabb állapotba kerülsz és jobban tudod az izmot építeni. Ez a bruttó tömeg. Ha abbahagyod, távozik az adó - vagyis a víz és marad a tiszta nettó egyenleg, vagyis az izom :D

2012. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha 96-os születésű vagy hagyd a kreatint,amúgy sem nagy szám.első kúránál látványos a hatás de másodiknál szinte semmi.nem fogsz leereszteni kreatin után,ha edzel ugyanúgy.de tényleg nem nagy szám.vegyél biotech usa max gain pluszt,annyi szénhidrát van benn mint az állat.az jó választás a fehérje és aminosav mellé.
2012. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na sikerült lebeszélnetek róla,köszi a válaszokat ! :)
2012. ápr. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!