Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportosok! Hallottam,...

Küzdősportosok! Hallottam, hogy a kung-fu-ban állítólag ütni szokták a falat, sokáig, és ezzel az idegeket szétroncsolják a kezük ütőfelületén, és ezért tudják szétütni a téglákat, stb. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor valaki egy házi edzéstervet tudna írni, esetleg praktikákat?

2012. ápr. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Üssed a falat oszt majd meglátod mi történik.
2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz b*zdmeg k*rvára nagy poén volt!
2012. ápr. 7. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

hiába ütik szét a téglát,ha a kung fu edzéseken nincs sparring.

egyébként meg alapból f@szság a kézízületeket ilyesminek kitenni.

főleg átmenetek nélkül.

nem véletlen az,hogy az ökölvívók legféltettebb kincse a kézfej.

hagyd a kö-csög kínai ge-ci divatot és normális sportok iránt érdeklődj,én azt mondom.

2012. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kung-fu edzéseken nincs sparring:D Ezen jót nevettem. Azért mert LEGTÖBB HELYEN nincsen valahol még lehet nem?! Az meg,hogy ledivatozod.... Hidd el aki ma igazi kung-fus az nem divat miatt csinálja,aki divat miatt csinálja (inkább múlt idő) az úgy is abbahagyta( vagy fogja) egy bizonyos idő után. A küzdősportokkal( pl mint irtad box) sincs semmi baj nem is fogom leszólni mert szeretem azt is nagyon! Egyébként kedves kérdező mégis milyen házi edzéstervet akarsz?! Ha tényleg minden álmod,vágyad,hogy téglákat ütögess szét akkor menj le egy shaolin kung fu edzésre de ott sem falat fogtok ütögetni, maximum fadeszkát..../bambuszt
2012. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. ápr. 8. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsog kinai g*ci divat szepen elmondtal mindent magadrol akkor gondolom Sandarol sem hallottal mar honnan hallhattal volna.Masik fikazni konnyu mi? Nalunk allandoan van sparring sot meg masik stilusok masik iskolak ellen is oket is elhivjuk.
2012. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!