Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlotok?

Milyen táncot ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A zumbát már próbáltam, de egy idő meguntam. Valami olyat, amit versenyszerűen lehet csinálni, és hajlékony leszek tőle. És nem hip hop-ra gondoltam.
2012. ápr. 8. 23:14
 1/9 anonim válasza:
Latin tánc, salsa, bár nem leszel tőle hajlékony asszem.
2012. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
sztriptíztánc
2012. ápr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jégtánc, ott nagyon fontos a hajlékonyság és lehet versenyezni is (amatőr szinten még pár sem kell hozzá).
2012. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jégtánc tetszik, de nem tudom hol lehetne ezt Budapesten.
2012. ápr. 9. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szinten korcsolyázol, de érdemes eljárni először alapoktatásra onnan pedig jégtáncolni. Klubokat találsz a mukorcsolya.lap.hu oldalon (klubok, egyesületek).
2012. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Latin táncok:samba,cha-cha-cha ,rumba , paso double, Jive
2012. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen állat ír ide sztriptízt???

A zumba az igazából fitness inkább, mint tánc. Ha hajlékony akarsz lenni, akkor balett, attól kicsit izgalmasabb a jazz balett. Ha a hajlékonyság+verseny a cél, akkor ritmikus sportgimnasztika, RSG. A klasszikus társastáncok nekem kicsit merevek, de tartást, ritmusérzéket adnak.

2012. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek nagyon tetszenek ( csak a hülyének a válasza nem, nem értem miért jó neki ha ilyen hülyeségeket ír ki.
2012. ápr. 22. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a bajod a sztriptíztánccal. akkor legalább gogotánc, vagy rúdtánc. később hasznát vennéd. hidd el.
2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!