Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnék ezzel fogyni? (bőv. Lent)

Tudnék ezzel fogyni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
L/13 vagyok, és szeretnék pár (nem sok, 3-4) kilót fogyni, és szeretném, ha izmosabb lennék. Azt tervezem, hogy kialakítok egy olyan étrendet, hogy pl. hétfő: főzelék; kedd: tészta...stb. plusz naponta hullahopp karikáznék, ugróköteleznék, görkoriznék, futnék. El tudnám érni ezzel a tervvel, hogy izmosabb, karcsúbb legyek? ha igen, mennyi idő alatt?
2012. ápr. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz így jó. Normális fehérjedús étrended legyen és kicsit vegyél vissza a szénhidrátból.

Karika nem ér semmit, kocogjál, bicajozz és ugrókötelezz het 3-4-szer.

2012. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én a főzeléket és a tésztát csak példának hoztam fel, hogy el lenne tervezve, hogy hétfőn pl. csak főzelék (ezen a kategórián belül nagyon sok fajta van) stb. de amúgy köszi :) a karika nem is formásít vagy vmi? ugrálni fogok, plusz futni és görkorizni. De mennyit? úgy értem, hogy egyre többet? hogy először csak 15 perc ugrálás,másnap 18 és így? vagy minden nap 30 perc? Vagy hogyan?
2012. ápr. 9. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Karika nem elég a fogyáshoz, kevés kalóriát használnál el vele.

Heti 4 aerob edzés (görkori is jó vagy kocogás, bicaj) legyen és törekedj arra, hogy egyre több menjen, 40 perc már jó lenne.

Kajádban legyen sovány hús, tojás, este sovány túró. Fontosak a fehérjék, főzelék meg tészta magában ne legyen.

2012. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!