Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az aerobic, nehéz...

Milyen az aerobic, nehéz sport? Egyáltalán mi az?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és szeretnék vmi hozzám illő sportot találni, mert elég sok a súlyfeleslegem! 165 cm 65 kg! Viszont a röplabda és a kosárlabda nem jött be nálam az nem kötötte le figyelmem. És szeretnék fitt lenni, mert zavar a súlyfeleslegem. Ezért kérdezek az aerobicról!

2012. ápr. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesen jó sport.

a youtube-ra írd be,hogy aerobic és nézhetsz róla videókat,hogy milyen.

aztán meg elmész edzésre heti 3x.

ha már belejöttél,akkor mehetsz heti 5x is.

2012. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ most is ilyen videókat nézek :)
2012. ápr. 12. 20:27
 3/3 anonim válasza:
Én 4 éve aerobicozok és nagyon szeretem. Hát attól függ hogy kezdő csoportba fogsz-e járni mert akkor egyeltalán nem nehéz, az elején még inkább csak a spárgákat fogjátok lazítani meg rövidebb gyakikat tanultok. Később meg elemeket tanultok amihez kell az erő szóval az már kicsit nehezebb, de majd belejössz.:) Egyébként melyik városban laksz?mert lehet hogy tudnék ajánlani helyeket. 13/L
2012. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!