Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ízesítetlen fehérjék, pl...

Az ízesítetlen fehérjék, pl myprotein, stillmas egg albumin, ízesítetlen casein fehérjék, jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Mert ezek elég jó áron vannak, jó minőségűek attól függetlenül hogy nem ízesítettek?
2012. ápr. 13. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nincs velük gond. Nekem most myprotein-em van és mutant whey-el keverem, hogy legyen egy kis csokis íze, így árban is jó. Van még Still mass 6:3:1 fehérjém is, az még jobb minőség, mint a myprotein, mivel ebben az arányban tartalmaz koncentrátumot, izolátumot és hidrolizátumot.:)
2012. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rezk0o ***** válasza:
Whey 6:3:1et megkérdezhetem honnan rendelted? Én WPC 80at rendeltem 2hete de még semmi válasz...
2012. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A natur ízű fehérjék alapanyagok. Ezekkel semmi gond nincs. Sőt ha belegondolsz, nincs semmilyen olyan felesleges anyag, ami a protein %-os érétkét csökkentené. Másrészt így megoldható az a megoldás is, mint amit Montez írt, hogy vett egy 60 valahány%-os kevert fehérjét, amit mondjuk ha natur whey izolátummal (Stillmass) felturbózna, akkor már is egy ütősebb proteint kapna. Bár ő mint írta myprotein koncentrátummal keverte. Nem mellékes az sem, hogy ezekkel az alapanyagokkal mondjuk.

Whey koncentrátum, izolátum, casein, egg albumin már is készíthetsz bármilyen arányban egy ütős kevert fehérjét, aminek a pontos arányait már is tudod, hozzá adsz 6g BCAA-at, 3-4g Leucint, HMB-ét, 5-10g arginint (szintén Stillmass-osat) s a legütősebb protein turmixod van.


A Still 6:3:1, mint Montez is írja tudható melyik protein fajtából arányában mennyi van. A 6:3:1 ezt jelzi (koncentrátum, izolátum, hidrolizátum). Ráadásul a DH32-es hydrolizátumot tartalmaz. 19g BCAA, 80%-os protein tartalom, nincs hozzáadott szénhidrát, emésztőenzim. Oldódással semmi gond. 2 dl vízben érdemes oldani, enyhe, nem erőszakos íz.

2012. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rezk0o

privátban írj és küldök elérhetőséget.

2012. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én küldtem neki.:)
2012. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rezk0o ***** válasza:
Köszi egyenlöre még várok, hogy milesz múltkor csak 2napot vártam és megjött most nemtudom mivan
2012. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ízesítetlen fehérjék, pl myprotein, stillmas egg albumin, ízesítetlen casein fehérjék, jó minőségűek?



Ezek bizony jó termékek!!!!!!!!!!

2012. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:)
2012. máj. 17. 10:36
 9/9 anonim válasza:

hali!

nekem is tudnátok elérhetőséget adni?

előre is kösz

2012. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!