Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremben szeretném...

Konditeremben szeretném növelni az erőm de nem szeretnék izomkolosszus lenni? (lent minden)

Figyelt kérdés

nekem nagy erő kéne és nem azok az eres nagy izmok szoval nem testépítő szeretnék lenni.

namár most, ha sokat erősítek akkor a testem szép izmos lesz?

mert gondolom ha edzek akkor izmos leszek akkor is ha nem arra törekszek konkrétan.



2012. ápr. 14. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:

ezt akkor nem szálkásításnak neezik ugye? mert tudtommal az az ha valaki fogyni akar. jah és milyen típusú edzés kell az erő növeléséhez?

MINDENT írjatok le ezekről a dolgokròl légyszi. köszi

2012. ápr. 14. 15:50
 2/6 dirtboy ***** válasza:

/mert gondolom ha edzek akkor izmos leszek akkor is ha nem arra törekszek konkrétan./


bizony,akaratod ellenére egy mr.olympia leszel,

konditerem,súlyok mozgatása = profi testépítő bajnoki cím


na ne hülyéskedj már ilyennel.


milyen téren akarsz erős lenni?

mi lenne a cél?

ha több 100kilós súlyok mozgatása akkor konditerem kell.

de ha nem ilyenre vágysz akkor lehet hogy a fegyencedzés is elég lesz neked.

2012. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy igazi testépítővé válj, vagy ahogy Te nevezed "izomkolosszus"-sá, sok-sok év kemény munka, 100%-os táplálkozás, több millió ft, és persze szteroid szükségeltetik, szóval olyan nincs hogy egyszer csak azt veszed észre hogy testépítő/izomkolosszus lettél, ettől nem kell tartanod!
2012. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kemény meló és táplálkozás van egy nem annyira nagy, de izmosabb formában is. Ezt a cikket neked írták.:)

[link]

2012. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyet. Egyik oszt. társamat megkérdeztem egyszer ,hogy miért nem eddz kicsit? Tudni kell róla hogy 190 centi körül van és olyan és ötven valahány kiló. Nem vicc. Erre mit válaszol? Lehurrog hogy ő aztán nem akar izomagyú lenni . Hát ez akkora vicc.

Az ilyen előbb lenne szépségkirálynő mint "izomkolosszus"


Vagyis kérdező elhiszem hogy nem kellene eres nagy izmok de mivel azokat nem akarata ellenére kapja az ember ezért nem kell tartanod hogy esetleg 2 hónap múlva hatalmas eres kezekkel és b*szott nagy csukjával ébredsz ,hogy nem mennem rád a ruháid és meztelenül kell az utcára menned emiatt...

2012. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

No akkor kezdjük a lényeggel.


Kreatin és fehérje!!!!!!(enélkül nem fogsz semmire menni)

Én értem,hogy mit szeretnél.

Az erőnléti állapot nagysága nem ekvivalens az izomtömeg nagyságával.

Ergo: A rövid táv futó izmos.

A hosszú táv futó nem.

Láttam már 55bicóval 60kg alatt olyat aki nem tudta 25-ször sem kinyomni.


Íme a megoldás:


Piramis rendszer!!!!!


Kis súllyal több széria szám.

Pl:


Fekve nyomás 40kg 5ször 10

2hét múlva 5ször 13 és így tovább 25-ig.

Ha megy már simán akkor kell a max súlyszámra pakolni és kipróbálni,hogy mennyi megy belőle.(Kellemesen meglepődsz majd)


Minden másra ez vonatkozik...


Sok sikert

2012. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!