Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki úgy izmos,...

Hogy lehet valaki úgy izmos, hogy semmit se sportol?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam(fiú 16 éves) régebben vívott,és falat is mászott,kb.5 hónapig.Viszont most már 1éve semmit se sportol ,sőt gyakran eszik McDonald's ban,mégis elég izmos,és cseppet se hájas.Ez hogy lehet?

2012. ápr. 15. 11:32
 1/6 anonim válasza:
Titokban emelgeti az 5kg-s súlyzókat.
2012. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Úgy lehet, hogy a te izmos fogalmad nem egyezik az enyémmel. Ha valaki szálkás és ezért látszanak az izmai, akkor te már azt mondod, hogy izmos. Én arra mondom, hogy izmos, aki tényleg az.

2012. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen vékony,szálkás.Zömök,vastagabb karral-vállal.Otthon se csinál semmit amúgy.
2012. ápr. 15. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen vagy inkább ilyen:

[link]

De a tippelnem kéne, akkor inkább az első, amit nem nevezék izmosnak.

2012. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

első link ez akart lenni.

2012. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Testalkat kérdése.Valakinek a szervezete nem úgy alakítja át a zsíros ételt mint egy másik emberé.Lehet,hogy nem "raktározza el" a szervezete a bevitt zsírt.Ez mindenkinél változó.Például én 1 évvel ezelött nem sportoltam mégis csak 40-42 kilo voltam.Azért mert nem ettem sokat,ugyanis a sportoló ember többet eszik.Ez tény.Mióta sportolok azóta nem hogy izmosabb lettem volna inkább felszedtem jópár kilót és az sajnos háj.Most 59 kg vagyok,de nem izmos.Most csak úgy "lötyög a zsír" a hasamon.Nekem a szervezetem a bevitt zsírt nagyon jól elraktározza,és nem épül fel az izom.Sajnos ilyen szervezetem van.
2013. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!