Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás segíthet?

Futás segíthet?

Figyelt kérdés

15/f vagyok , 180cm , 82,3kg , kicsi gynecomastiám van , és egy kicsi úszógumim , nem nagy , de azért látni lehet egy kicsit . A combjaim is vastagabbak egy kicsit . Heti 3 futás + heti 2-3 edzés saját súllyal + étrend (amit lent tüntetek fel) segíthet levinni ezeket ?? Nem vagyok dagadt , nem is vagyok deszka . A célom augusztusig kicsit lefogyni , hogy valahogy kinézzek mikor megyünk kirándulni .


Étrendem :

1. 07:00-zabpehely+protein

2. 10:00-suliban valami kifli (sajnos ide nem tudok mást betenni)

3. 14:00-húsleves , hal+krumpli vagy csirke+rizs

4. 17:00-joghurt vagy valamiféle zöldség vagy gyümölcs , esetleg tojás

5. 20:00-paradicsomos konzerv hal vagy tojás


+edzés után fehérjét iszok (tegyek hozzá dextrózt ?? )

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm !!


2012. ápr. 15. 21:39
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ha szálkásítasz akkor nem kell dextróz de közepes ch menjen.

a lefogyás az lehet hogy menni fog csak kérdés hogy mennyi izommal együtt megy le a zsír.

2012. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

(Csak mert zsíros a melled, még nincs gynecomastia-d... A gynecomastia a mellben lévő mirigyek megduzzadása (pont mint a nőknél), ami általában rosszul sikerült szteroidkúrák mellékhatása)

[link]

2012. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nem szedtem semmi szteroid szerű valamit :) semmit . Orvos szerint fiatal korral jár , le kell tornáznom . Sok izmot vesztenék a futással ??
2012. ápr. 16. 14:02
 4/4 Zakathol ***** válasza:

Ha megfelelő mennyiségű fehérjét viszel be és egy kis súlyzós, vagy saját testsúlyos edzést végzel mellé, akkor jelentősen csökkenthető az izomveszteség.

Bár 15 évesen, túlsúlyosan én kizártnak tartom, hogy jelentős mennyiségű izom lenne rajtad. Csináld csak.

2012. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!