Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy edzek úgy, hogy ne...

Hogy edzek úgy, hogy ne látsszak nagyon izmosnak?

Figyelt kérdés

2 éve nagyon sokat sportoltam, fociztam, futni jártam és kondizni is szoktam.

viszont nő létemre több férfihormont termel a szervezetem, mint az átlagnőnek.

Az izmaim emiatt elég gyorsan nőnek(családi alkat is, apu nem végez sokat fizikai munkát, de olyan "látványos fajta" izmai vannak).

legutóbb úgy jártam hogy a mellizmaim gyorsan megnőttek és fél év alatt eltűnt a mellem (csak szinte tiszta izom mint egy férfinak). ezt el akarom kerülni viszont imádok kondizni.

hogy csináljam, hogy ne látszanak annyira az izmok?


2012. ápr. 19. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban, hogy egy nő túl izmos lehet kox nélkül, szerintem naturálban edzők kimondottan nőiesek.

Annak meg nem sok értelme lenne, hogy azt tanácsoljam, hogy eddzél barbi súlyokkal, sok pihenővel keveset, hogy nehogy érjen valamit.:) Akkor minek az egész, nem? :) De.

Szóval csináld, amit eddig, nincs gond a kicsit izmosabb, esztétikusan sportos csajokkal.

2012. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek Montezzel, ha nem akarsz eredményt, akkor értelme sincs a kondinak :D Na meg az emberek önképe nem mindig helyes, szóval lehet amit te túl izmosnak találsz, az valójában nem az, és csak te aggódod túl (nemtudom, csak tippelek így látatlanban). Egyszóval képet! :D

De ha már ilyen mázlista alkatot örököltél, nem akarod kamatoztatni valami versenyen?

2012. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kép nélkül csak enyhe önkép zavarra,vagy téves önítélétre tudok gondolni.

esetleg a testzsírod alacsonyabb az átlagtól,ezért lehetsz formásabb látványra,de az kizárt,hogy komoly edzés,pontos étrend és kox nélkül nőként túl izmos legyél.

2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!