Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Hello!

Olyan problémám lenne , hogy már 3 hónapja diétázom, a 3 hónap alatt kardióztam, de 3 hete kezdtem el rendszeresen futni, hetente 4szer 8 km-t futok, emellett továbbra is diétázom, reggelire müzlit eszek natúr joghurttal, ebédre csirkemellet rizzsel, vagy párolok zöldséget. Napközben puffasztott rizs, gyümölcs,tojás. Késő délután futás előtt megiszom egy Carni Matrixot, az edzés után pedig fehérjeport iszok. Heti 2szer körülbelül becsúszik egy szelet csoki vagy süti. Ráálltam a mérlegre, és mióta rendszeresen futok egy dekát nem fogytam. Mit csinálok rosszul, illetve mivel lehetne a fogyást fokozni?


2012. ápr. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Számold ki pontosan az étrendet. Legyen napi 2,5-3g*testtömeg kg fehérje és 2g*testtömeg kg ch.

Ha ekkor sem fogysz heti 0,5kg-ot, akkor 20-30g-al csökkenteni kell a ch-t.

2012. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne feltétlen csak a súlyt nézd. A tested változot valamennyit? izmosodtál?
2012. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A számítás alapján majd megpróbálok összeállítani egy pontos étrendet.


Igen, látom magamon hogy valamennyit izmosodtam, csak örülnék ha a súlyomon is meglátszódna :)

2012. ápr. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!