Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől olyan nagy szám a ZUMBA?

Mitől olyan nagy szám a ZUMBA?

Figyelt kérdés
Mert mindenhol, mindenkitől erről a zumbáról hallok így meg úgy jó. De mi is ez pontosan? Mire jó ez?

2012. ápr. 21. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nem olyan megerőltető,mint egy rendes edzés-pedig annak van beállítva-pozitív felhangú zenére edzenek és jó a promója.
2012. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
47%
Mert kevés valódi energiabefektetéssel kapják meg vele a nők a fogyás illúzióját.
2012. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csillag Katalin válasza:
100%

az előző két válasz feldobott :D

én is zumbázom, és imádom. valószínűleg nem véletlenül olyan népszerű, mégiscsak lehet benne valami, ha ennyien szeretik.

maga a zumbaóra nem áll másból, mint bemelegítés, kb 10 tánc, és levezetés. a táncok között van salsa, merengue, reggaeton, burlesque, country, samba, rocky, cha-cha, tango, és még millió más táncfajta, szinte mindennek van zumba-változata, tehát 1) változatos, nem unalmas.

2) nem kell hozzá táncpartner

3) tánc. akármennyire is nem kell hozzá partner, mégis tánclépésekből, mozdulatokból áll. ugyanúgy megvan benne a samba vagy a salsa alaplépései, mint a reggaeton vagy a hip-hop egykét jól kinéző mozdulata

4) TÉNYLEG fogyaszt. elsősorban formál és növeli a ktiartásod, kondit ad, edzettséget, de ha nem csak ott elhadonászol irányítatlanul meg erőtlenül, hanem kicsit komolyabban veszed, akkor a centi és a mérleg is kevesebbet fog mutatni. (istenem, hány meg hány embert látok, akik csak úgy odatévedtek, gyengén mozognak vmit, és miattuk hiszik azt az emberek, hogy a zumba a marketingen alapszik...)

5) jók a zenék

6) jó a hangulat <3

7) energiát ad, felszabadít, levezeted a napközbeni feszültséget, és nem úgy, h egy konditeremben izzadsz a monoton félórás futás közben

8) úgy alszol éjjel, mint a bunda

és még millió előnye van.


hiába írok kisregényt, ha nem nézel meg egy órát(nem csak a neten egy videót), vagy nem próbálod ki, mondhatok bármit.

ajánlom neked a(reklám helye) Goldance tánciskolát. na ennek a zumbarészlegén van ingyenes kipróbálási lehetőség, ún. első alkalom, de az is lehet h csak beállsz az ajtóba és nézed és sopánkodsz, h miért nem próbáltad ki egyből.

hajrá:)

mondom, ha ennyire elterjedt, akkor télleg lehet benne valami.

2012. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én egy éve kezdtem el egy Hajdúsági városban,ahol nagyon jó a csapat,közösség, táborokban,rendezvényeken vagyunk együtt,nincs nagyképűség,ha valaki nem tudja egyből a koreót nem nézik ki,de ez oktatótól is függ,voltam olyan Zumba Partyn ahol nekem sem volt szimpatikus az oktató.

Kell hozzá ritmusérzék az tuti,de nagyon jó a hangulata mert táncolsz,mozogsz,tornázol egyszerre.Jók a zenék,egyszóval Zumba az élet! Ugye ZUMBANDA?

2012. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!