Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a jobb f1 -ből? Sebastian...

Fraumadam kérdése:

Ki a jobb f1 -ből? Sebastian Vettel vagy Jenson Button?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 11:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szerintem Sebastian Vettel
2012. ápr. 22. 11:55
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Button


Vettel csak unalmassá teszi az F1-et. Komolyan kezdek leszokni róla, mióta ez a szerencsétlen Vettel ottvan az élmenők között. Az utóbbi 2 futamot nem is néztem

2012. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Button!
2012. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Button
2012. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Button 4ever!!!!!
2012. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
36%

Ez egyértelmű hogy Vettel!!!! csicska Button csak szerencsétlenkedik Vettel mögött...egyszer előre kerül és már azt hiszi h világbajnok lesz...

És amúgy régen a Schumi folyamatba alázta le a népet? az nem volt uncsi...aki jó az jó..ennyi!!!

2012. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"És amúgy régen a Schumi folyamatba alázta le a népet? az nem volt uncsi..."



Az nem volt uncsi, mert ő nem egy nyálgép, aki elvan szállva magától. És nem ordított, mint egy rossz b*zi a rádióba, miután megnyerte a versenyt. Amúgy a Schumit nem kéne a Vettellel egy lapon említeni, mert azért van köztük pár fényév különbség vezetés technikában és tudásban.

2012. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Buttonban mi a jó?

Én Vettel fan vagyok amúgy.

Mellesleg Button meg Vettel elég jóban vannak, szal psszt.

Hozzá kell tenni, hogy Vettel milyen gyerek. Most mért baj, ha örül egy pole-nak vagy futamgyőzelemnek?

Unalmas? Majd gondolod nem hoz ki magából, vagy a kocsiból mindent, csak hogy jobban szórakozzál?

Nekem sokkal unszimpatikusabb volt pl, amikor múlt hétvégén Raikkönen fapofával adott interjút, pedig a 2. hely is szép.

Azok, akik meg szidják, egyértelműen irigységből, vagy rosszindulatból.

2012. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Örülhet, de ne úgy örüljön, mint egy kanos ratyi. Meg a nagyképű megmozdulásaiból is vegyen vissza. Plussz a vezetési stílusán is dobhatna, mert így rommá unom magam, mikor az vezeti a versenyt.
2012. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Baumgartner Zsolt...:) !
2012. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!