Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszerű megoldás lenne?

Egyszerű megoldás lenne?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve járok edzeni, nem foglalkoztam a hassammal ez idáig viszont most nagyon rá vagyok kattanva. Nem vagyok elhízva soha nem is voltam, jó alakom van. Viszont a hasamon van egy kis zsír felesleg ami pont elég ahoz hogy ne lehessen látni a hasamon a kockákat, tényleg nem sok a zsír rajta. Nem gondolkodtam még ezen de hogyan tudnám gyorsan egyszerűen eltűntetni ezt? elég ha csak hasizom gyakorlatokat csinálok? vagy egyek kevesebbet? vagy szedjek valamit? vagy mit kéne tennem?

2012. ápr. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatokkal nem fogod leszedni a zsírt! Hiszen HELYI ZSÍRÉGETÉS NINCS!! Szálkásító étrend kell(2.5-3g/testsúly kg fehérje és 2g/tskg szénhidrát naponta) valamint aerob edzéssel tudod eltüntetni a testedről a zsírt mint pl: kocogás, bicajozás, úszás stb. Heti 3-4 alkalommal csináld minimum 40-50 percet.
2012. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!! Ha a fehérjét rendesen beviszem amennyit kell, akkor az izmom meg marad igaz?
2012. ápr. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!