Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,de nem tudom mit sportoljak,2 évig vívtam,de abba kellet hagynom,mert az edző molesztált.Budapesti vagyok,tudnátok ajánlani olyan sportokat ami megmozgat?(futni nincs kedvem egyedül az utcán,úszást se szeretném)
2012. ápr. 26. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
pedig úszni kéne. nagyon kéne. főleg ebben a korban. nem lenne baj a gerinceddel sosem. esetleg valami kűzdősport?
2012. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bármi jöhet,úszással az a gondom,hogy nem szeretek fürdőruhába lenni,mert szégyenlős vagyok
2012. ápr. 26. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
óúristen :D de ne legyél. vagy vegyél olyan ruhát ami sokat takar.
2012. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kajak-kenu?
2012. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyat úgyse találok,igazából mellet kéne takarni xd,a kenu megmozgat?
2012. ápr. 26. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Szertorna, aerobik, tánc? Én ilyen idős koromban ezeket csináltam. Iskolán belül szertornáztam meg jártam aerobikra is hobbi szinten 17 éves koromban pedig táncolni is eljártam poén kedvéért csak. Egyébként az úszással sem lenne semmi baj mert nagyon jól megmozgat mindent. És úszásra nem feltétlen kell bikini veszel egy jó úszódresszt ami jól takarja a melledet mert van ilyen és ennyi. A vízben meg a kutya sem fog látni.
2012. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát amúgy ja. én pl nem foglalkoznék veled.

1: nagyon fiatal vagy

2: azzal törődnék, h meg ne fulladjak

2012. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha te lehet h nem,de féléve jártam uszni,15-17 éves fiuk folyton cikiztek :/
2012. ápr. 26. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
15-16 éves nyelven a cikizés azt jelenti: de jó csaj vagy, tetszel :)
2012. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsuzskah válasza:
Csapat sportokat nem próbálnál ki? én kézilabdázom.. lehet vele barátokat szerezni és elég sokat kell hozzá futni úgy hogy észre sem veszed.. esetleg röplabda, kosárlabda.. vagy tenisz :D
2012. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!