Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bevettem 50 danabolt. Utókura...

Bevettem 50 danabolt. Utókura szükséges ennyinél?

Figyelt kérdés
Elkeztem egy danabol kurát de azóta megbántam és abbahagytam.
2012. ápr. 29. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximum egy legális tesztoszteronszint növelőt szerezz be (pl testopump) mert gondolom egyik napról a másikra leálltál, és még alacsony a herék tesztoszteron termelése...
2012. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen anabolikus szteroidot ne szedj be, mert tesztoszteroncsökkenést okoz mindenkinél. Valakinek nagyon drasztikusan és teljesen impotens lesz, valakinek csak enyhén, de mindenkinél okoz visszafordíthatatalan tesztoszteronszint csökkenést.
2012. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tribulus-al próbáld meg visszaállítani a hormonszinted!
2012. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0 szem még kevés ahoz hogy leálljon a saját termelés
2012. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láma... 50 danabol pont arra elég, hogy a tesztoszteronszintedet leállítsa, de semmit nem fejlődsz tőle (amúgyse sokat, nem láttam olyat, aki ettől a szartól jól nézett volna ki)


Szal pont arra volt elég, hogy kiüsd a hormonháztartásodat zsenikém. utókúra kell. a tesztoszteronfokozó szart se ér...

2012. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anyukádat lámázd! 50 szem mire elég semmire!! A saját teszto termelés 2 hónap alatt áll le! szerinted 50 szemet 2hónapig szedett? úgyhogy bújjál el nagy mester
2012. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem téged lámáztalak, hanem a kérdezőt. XD


akinek nem inge...

2012. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!