Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kajak vagy Atlétika?

Kajak vagy Atlétika?

Figyelt kérdés
Melyikre járjak lassan 12 éves leszek eddig nem sportoltam semmit.Lenne lehetőségem heti 4-5edzésre 169 cm 66 kiló vagyok,Kajakozással ezt nem tudnám le adni igaz?Melyiket válasszam melyik az érdemesebb?Mind a kettő tetszik.Előre is köszi

2012. máj. 6. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
kajak
2012. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Syba válasza:
Szia , én nem rég lettem , 12 éves , és pár hónapja kajakozok a VVSI-ben. Nagyon nagyon jó! Igaz,hogy sokat futunk,de evezni a vizen az sokkal jobb dolog ,mint az atlétika ! Le adhatod a plusz kilókat , mert télen benti erőnléti edzés van , és sokszor van hasazás ,és erőnlétizés , aztán sokszor fürdünk a velencei tóban ha jó az idő! MIndenképpen kajakozást ajánlom mert nagyon jó!
2012. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok köszi a választ de kajakozni lenne esélyem Baján?Szerintem nem.Csak kajakba nem sok az esély hogy olyan jó leszek hogy kimehessek külföldre mert sokan csinálják atlétikát meg kevesen válasszák nagyobb az esély is.

Köszi a válaszokat de ennyiből még nem tudtam meg sokat jöhetnek még válaszok.

2012. máj. 6. 18:29
 4/9 Syba válasza:

Figyelj , kezdőnek senki sem lesz jó semmiben !

Gyakorolni kell ! Egyébként , egyszer megtanulod utána már csak gyakorlás kérdése mennyire leszel jó ! Az atlétika édeskevés... Baján nem tudom! Közel van velencéhez??

2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írd be keresőbe!:D köszi
2012. máj. 6. 21:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Duna mellet van!
2012. máj. 6. 21:14
 7/9 verusmerus válasza:
csak az atlétika!
2012. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Érdekes hogy még meglátogattad a kérdést :)
2012. júl. 12. 13:21
 9/9 anonim válasza:
Józan véleményem szerint az atlétika.A kajak egy idő után egyhangú...De ha téged a kajak jobban vonz akkor a te dolgod
2013. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!