Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Floyd Mayweather vs Miguel...

Floyd Mayweather vs Miguel Cotto?!

Figyelt kérdés
Vélemények a meccsről? szerintem nem volt sokkal jobb Mayweather mint ahogy azt a pontozók látták? Ki lenne képes eltángálni Mayweathert? Pacquiao?

2012. máj. 6. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs a második mondat nem kérdés :D
2012. máj. 6. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

ÜDv!

Tudom, már régen volt a mérkőzés, de csak most láttam meg ezt a kérdést.

Mayweather egyértelműen jobb volt, de Cotto remekül állta a sarat.Igazán nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne annak, hogy hány ponttal látták jobbnak, egyértelmű volt, ki nyert.

Viszont maximális elismerésem Cottonak, mert remekül helytállt és maga Mayweather mondta a meccs után, hogy még senki nem szorongatta meg őt ennyire.

A harcukat elnézve egyébként nekem is és másoknak szintén feltűnt, hogy Mayweather-ha lassan is-de kezd leszállóágba kerülni. Még mindig fantasztikus ökölvívó és a világ legjobbja, de már közel sem olyan megüthetetlen, mint volt korábban. Elég megnézni a youtube-on a Gatti vagy a Corales elleni meccseit, szembetűnő a különbség a mostanihoz képest. Viszont az intelligenciája miatt képes úgy alakítani a stílusán és ezzel eléri, hogy tartani tudja a szintjét.

Ellentétben pl. Roxy Jones-szal, aki hasonlóan jó bokszoló volt, de kizárólag a gyorsaságára épített és amikor az megkopott, egyből sebezhetővé vált.

Érdekes volt egyébként egy gálán látni Mayweathert és Mosleyt, ahogyan régebben egymás ellen is. 10-12 éve , a 2000-es évek elején még mindhárman (mármint Jones a harmadik) a világ legjobb bokszolói voltak, de mára csak Mayweather az egyetlen, aki ott is maradt a csúcson. A másik kettőnek évekkel ezelőtt be kellett volna fejeznie.A fénykori Mosley-t Canelo Alvarez soha nem tudta volna megverni, főleg nem ilyen simán. Szomorú volt őt így látni...

A lényeg: Floyd Mayweather egy korszakos klasszis, Cotto pedig egy remek harcos, akire méltán lehet büszke egész Puerto Rico. Ha egyszer végre Magyarországnak is lenne egy ilyen ökölvívója, akkor nagyon boldog ember lennék.

(Erdei zsolti lehetett volna hasonló szinten, ha az USa-ban kezdi a karrierjét és nem a németeknél)

2012. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja igen, ezt elfelejtettem. Szerintem Pacquiao képes lenne megverni őt, de ez teljesen a meccsen mutatott formájuktól függne. A legjobb védekező/kontrabunyós a legjobb támadó ellen. Egyébként nem most, hanem már 2-3 éve össze kellett volna csapniuk.
2012. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha késve is de azért köszönöm a válaszod!
2012. okt. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!