Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen kiegészítő "kaja"?

Van ilyen kiegészítő "kaja"?

Figyelt kérdés
Olyan kaja kéne ami a testépítés-edzés során jól jöhet és amit könnyen belehet szerezni 18 év alatt is meg nem is drága...nem ilyen proteinekre gondolok hanem valami hagyományosabb de ügye sok fehérje legyen benne meg ami kell
2012. máj. 7. 19:00
 1/6 dirtboy ***** válasza:

/nem ilyen proteinekre gondolok hanem valami hagyományosabb de ügye sok fehérje legyen benne meg ami kell/


na így kell hülyét csinálni magukból,gratulálok,a legjobb az hogy most nem is fogod érteni hogy ezt miért írtam mire értem.

2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ci.ara ***** válasza:

XD


protein=fehérje

CH= szénhidrát

2012. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Hús b+...
2012. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy a protein=fehérje,csak úgy értettem h nem a drága készítményekre gondolok
2012. máj. 7. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gyenge a kérdés,:)

Na, ezeket egyed:

fehérje: sovány húsok, sovány túró, tojás (nem nyersen ám!)

Szénhidrát: zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

2012. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is egy rendes tömegelő étrend kéne( 2-2.5g /testsúly kg fehérje és 5-6g /testsúly kg szénhidrát). Majd ha ez megvan akkor ízlés szerinti árkategóriában lévő proteinnel(lehetőleg tejsavóval) jó lenne ha edzés után meginnál egy turmixot. Ajánlanám itt az olvasgatást és lent van tovább gomb is: [link] ... :)
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!