Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőtermek Debrecenben?

Edzőtermek Debrecenben?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem voltam konditeremben. Olyan debreceni edzőtermeket mondjatok légyszíves, ahol kapok valami edzéstervet, vagy valami utasítást, hogy mikor melyik gépet, eszközt használjam, mennyi ideig.
2012. máj. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
írj valamit magadról. alap kérdés: fiú vagy vagy lány?
2012. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, vékony alkattal. Eddig még csak itthon tornáztam. Minden testrészemet szeretném formálni. Nem igazán vagyok otthon sem az edzéstervekben, sem abban, hogy ez mennyire terheli majd a szüleim pénztárcáját, úgyhogy egyelőre csak érdeklődök, aztán remélhetőleg bele is vágok. :)
2012. máj. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

ez lesz a te termed :D

[link]

a srácok írnak neked majd tervet, meg jó kis terem :) van minden ami kell, meg olcsó is. 5ezer / hó azt hiszem


jó edzést :)

2012. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2012. máj. 10. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Deltába is 5 rongy a diákbérlet, elméletileg ott is sokat segítenek, a Pláza mellett van.
2012. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!