Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasról hogyan lehet eltüntet...

A hasról hogyan lehet eltüntetni a zsírt?

Figyelt kérdés
közel 30 kilót fogytam. Nekem soha nem volt az a célom hogy izmos legyek... De az aerob és a kondi miatt izmos lettem, és már egyre jobban rákapcsoltam az edzésekre hogy izmos legyek... Kocka has.... még álmomban sem gondoltam volna. Pár hete észre vettem hogy "kockás" a hasam, és a felső kettő látszik is halványan, a többit pedig ki is lehet tapintani. Csak az a baj hogy van felette még valamennyi zsír réteg. Azt hogyan tudnám eltüntetni? Folytassam ugyanúgy az aerobot és a kondit, idővel pedig majd az a kis felesleg is elfog tünni?
2012. máj. 10. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. eddig milyen étrendet követtél?
2012. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Konkrét étrendet nem követtem, csak kevesebb ch-t, és több fehérjét próbáltam bevinni, kerülöm a zsíros, cukros, és fehér lisztes ételeket.Cukor helyett édesítőt használok... és ha valamihez zsiradék kell, akkor azt nagyon nagyon pici mennyiségben szoktam hozzáadni (olaj)...

Ugyanis nincs pénzem mindig venni csirkemellet, meg csirkecombot stb... :S

2012. máj. 10. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is szálkásító diéta és aerob+ súlyzós edzés menjen.
2012. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 speakers96 válasza:
Minden a diétán múlik és az étrenden.Ha kockás hasat akarsz akkor sok hasizom gyakorlat,és kardió edzés.Futás!!
2012. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 speakers96 válasza:
ja és tudsz izzasztó övet venni 1500 ft,körül Tescoban,vagy sportszer boltban.
2012. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Speakers96, az izzasztó öv semmit nem ér, mivel csak vízvesztés lesz vele, amit után pótolsz is. Nincs helyi zsírégetés így nem lehet úgy fogyni, hogy amit dolgoztatsz azt betekered valamivel és onnan majd lemegy a zsír. Ez nem működik. Diéta és aerobbal megy le, a hasizomgyakorlattal sem fogod eltüntetni a zsír, de végezni kell, hogy izmosabb, erősebb legyen.

Másik: ezt írod:"Minden a diétán múlik és az étrenden"

A diéta az már önmagában egy speciális étrend, tehát nem azt írjuk, hogy "és".

[link]

2012. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


speakers96

Évekkel ezelőtt vettem olyan övet, 7000ft volt, de semmit sem ért... El is adtam.

2012. máj. 10. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
el kell mondani 3x a helyi zsírégetés varázsigét.
2012. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 speakers96 válasza:
bocsi a téves válaszokért..!
2012. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!