Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszka csak közlekedésre?

Gördeszka csak közlekedésre?

Figyelt kérdés

Szerintetek hatékony gördeszkával közlekedni a városban ide-oda a hétköznapokon? Kézenfekvőnek tűnik, hiszen a tárolása nem különösebben okoz gondot, és a gyaloglásnál gyorsabb és élvezetesebb is.

Nem hipszterkedés csak gurulni vele úgy, hogy trükköket nem tudok csinálni? (Persze idővel ez változhat...)


2012. máj. 10. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egy rollerrel jobban jársz!
2012. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gördeszka az nem való közlekedni. vagyis az a baj vele hogy lassú inkább csak trükkökre megy ki. Gyorsan menni görkorcsolyát ajánlom. + a korival lehet trükközni is...
2012. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, de tényleg, engem a trükközés is vonzott, meg csinálom is, meg az is hogy gyaloglás helyett guruljak ha megyek valahova, de idegesít hogy félpercenként jönnek szembe, ha keskeny a járda és nem tudom kikerülni akkor kapjam fel gyorsan, fék ugyebár nincs a deszkán, mellesleg a legtöbb járdán 5 métert nem tudsz anélkül gurulni, hogy ne lenne egy 2 centis repedés vagy mi az aszfalton (amiben én nem mernék belegurulni). Persze lehet csak azért vagyok ezzel így, mert nem vagyok annyira a deszkához hozzászokva, mint mondjuk a biciklihez, amivel azért elboldogulnék még ha sokan vannak a járdán akkor is. :)
2012. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robert_de_vries válasza:
Ne hallgass senkire! Járd a magad útját! Ehhhehhh. Én deszkát és rollert is használok és a deszka a szívem csücske. Egy puhább 50+ mm-es kerékkel vígan lehet róni a várost. A rosszabb min. járdák sem jelentenek akadályt. Roller vs deszka: roller nedves idöben is mehet, deszkát én ilyenkor nem használok. A roller biztonságosabb, ugye van mibe kapaszkodni, de a nagyobb mérete/súlya miatt sokszor nehézkesebb vele a munka. A deszka sokkal könnyebb, bármikor fel lehet kapni az ajtó mellöl és klasszisokkal nagyobb élményt nyújt mint a gyagya roller. (Szigorúan saját vélemény. : ))
2015. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!