Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy "hízzak"?

Mit egyek, hogy "hízzak"?

Figyelt kérdés

Nem célom, hogy úgy növeljem a tömegemet, hogy minél kevesebb testzsírszázalékom legyen...

Egyszerűen szeretnék átlagos, enyhén sportos embernek kinézni, és a mostani 65 kilóról 75 kilót elérni. (178 cm vagyok)


Mert nem szeretném hogy bárki aki rám néz vékonynak lásson, minden vágyam az, hogy minimum átlagosnak lássanak (esetleg izmosnak).


Miket egyek, amivel gyarapodhat a súlyom? (napi 1 kg csirkemellre, rizzsel nincs pénzem)


Persze mellette súlyzózok, tehát nem válnék annyira puhány pöccsé.


2012. máj. 12. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed arra hogy sok fehérjét vigyél be akkor izom nem lesz. A zsírból meg akkor se lesz izom ha reggeltől estig súlyzózol :)
2012. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegyél valamilyen táplálékkiegészítőt. Vannak olcsóbb "fehérjeporok" is, pl. Mixed Protein Matrix, az íze se olyan rosz.
2012. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:
mindent és sokat de sztem ez elég egyértelmű már ne haragudj. Ha táplálékkiegészítőre kellene költened pár ezer forintért vegyél vagy nagydózisu multivitamint vagy nagy dózisu b-vitamin komplexet, ezek segítik az étvágyat feljebb tolni, meg az emésztést is. Az előttem levő hozzászólást meg hagyd a fenébe a fehérjepor minden csak nem hízlal.
2012. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit tudok ajánlani az c-vitamin min:500 de inkább 1000mg/tabletta


vitalday c-vitamin 1000mg 60db-os rágótabletta csak 1700ft és 2hónapra elég tehát havi:850ft

2012. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!