Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem edzeni. Annyit szeretnék tudni, hogy kezdésnek/kezdőknek jó-e. Edzéstervem van heti 3 súlyzós edzés, heti 2-3 futás pihenőnapokon. Tudom, hogy a protein nem helyettesítheti a fő étkezést. Légyszi olyan ember írjon, aki használta már vagy ért a témához.
2012. máj. 13. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. máj. 13. 13:40
 2/7 anonim ***** válasza:
elégséges
2012. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kevertek közül egész jó ár/érték arányban van bár az íze szerintem borzalmasan szójás , bár ez minden keverttel így van , de még mindig szerintem az a legjobb megoldás , ha ebből a pénzből veszel egy mutant wheyt vagy egy vpx sngexet hiszen ezek tejsavó fehérjék ami azért jóval nagyobb biológiai értékű mint a kevert fehérjében többségben lévő szója. És ezek sem olyan drágák, úgyhogy én inkább ezeket javasolnám és ne shop.builderen vegyél étrendkiegészítőt mert ott nagyon drágák. Itt vannak jó árban tejsavók:

Syngex: [link]

Mutant: [link]

2012. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

használom is meg valamelyest értek is hozzá,nem ajánlom ezt a proteint,inkább a power track power proteint vedd,annak is elég rossz az íze de iható.

ennek olyan erős íze van hogy az valami borzasztó,én már alig várom hogy el fogyjon.

különbség a power protein és a power pro közt égül is csak az íz lesz meg az ár de mind a kettőt a power track nyeri.

2012. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. máj. 13. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben olcsó, szója proteint szeretnél, akkor tök mindegy hogy melyik magyartól veszed a power proteint.
2012. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szója?! Rengeteg az "adok-kapok" ebben a témában. Sokan nevezik női proteinnek. Sok vegának meg kimondottan ajánlják, mivel hogy nem esznek húst, és ezzel az esszenciális aminosav pótlásuk megoldható. A fitoösztrogének igen magas jelenléte miatt állandó, és újabb kísérletekről írogatnak.



Az tény, hogy alacsony zsír és fehérjetartalma van. Magas a BCAA, glutamin és arginin tartalma. Női proteinnek azért nevezik mert magas az izoflavon tartalma, tehát magasak az fitoösztrogén összetevők benne. No, ez az egyik ok, ami miatt esetleg a férfiak esetében okosan a dózissal. Gondolkodni lehetne róla. Csökkenti a tesztoszteron szintet, növeli a női nemi hormon az ösztrogén szintet. Az olyan vegyes proteinek, amiben a szója a legtöbb, sajnos nem jelzik, hogy mennyi is a szója bennük. Ez sajnos erről a Power proteinről is elmondható. Az ideális, az a bizonyos anabolikus protein elvileg 30/70 arányos szója/egyéb protein fajták (whey, casein) tartalmaz. Itt ez nem tudható. Csak kalkulálni, viszonyítani, következtetni lehet a termék árából.

2012. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!