Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők ti mit szerettetek...

Testépítők ti mit szerettetek meg a gyúrásban?

Figyelt kérdés
aki hajlandó válaszolni,arra lennék kíváncsi,hogy mit szerettetek meg ennyire benne,mitől van erőtők edzeni mindig,miért edzel(nem arra gondolok hogy mert izmos leszek:D)hogyan lett életetek része?
2012. máj. 13. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
a sport életet ment. kikapcsolódsz, meg önbizalmad is lesz :)
2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
életet ment?hogy érted?
2012. máj. 13. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Magát a vas csörömpölését szerettem meg és azt hogy teljes mértékben csak egy dologra koncentrálok közben, a gyakorlat helyes elvégzésére.
2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zakathol ***** válasza:
100%

Az, hogy hónapról hónapra egyre többet és jobban tudsz teljesíteni, szerintem elég inspiráció.


„A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.” Szókratész

2012. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy ha nem sportolnék már rég szétkentem volna magam a koli előtti járdán
2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz én csak most kezdtem el, de már most megszerettem. Én azért kezdtem el mert vékony vagyok, de egyébként nem is maga az edzés a jó, arra törekszem, hogy minél szarabb legyen, minél jobban fájjon. Az utána való érzés a király, amikor megyek hazafele.. Olyan jó na :D Na meg már bűntudatom van ha nem megyek le edzeni. Szarul érzem magam edzés nélkül.
2012. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hehe velemis ígyvan már lassan csak akkor van jó kedvem ha edzek ezért nyomom éjjel nappal:D
2012. máj. 13. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn azèrt mert tudom,hogy minden egyes lehúzással/kinyomással stb. egy kis lèpèssel közelebb kerülök az álomalakomhoz,ès jóèrzès,hogy valami hasznosat is csinálok
2012. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rezk0o ***** válasza:
Nem csak erősebb, szebb fizikumot ad, de az immunrendszert is megerősíti. Nálam ez volt a fő szempont az elején. Mérséklödött az allergiám a virágporra és olyan másfél éve nem volt semilyen betegségem ami ágynak döntött volna. Ennél szebb ajándékot nem hiszem, hogy kaphat valaki :) És ugye az sem mindegy, hogy mekkora önbizalommal mész ki a strandra.
2012. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaja de strandon más ott nem olyan mint otthon a tükör előbb ott sokkal kisebbnek tűnik az ember:Dlegalábbis én ezt vettem észre:D
2012. máj. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!