Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo (zöld) és Kreatin...

Cerberosz kérdése:

Jumbo (zöld) és Kreatin monohidrát mellet melyik lenne a jobb a Bcaa-X vagy az Xpress?

Figyelt kérdés
köszi Szedhetőek eggyüt?
2012. máj. 14. 09:45
 1/4 Zakathol ***** válasza:
szedhetőek együtt, de én személy szerint fölöslegesnek tartom az aminosavakat tömegelés közben. Azt a pénzt inkább húsra költsd.
2012. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan BCAA, amelyikben a Leucin értéket megnövelték, nem egy szénhidrát kupac, és ha az van ráírva, hogy BCAA, akkor nem olcsóbb glutamint és taurint tartalmaz, hogy olcsó árút még drágábban tudjanak eladni.
2012. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


#2: Szerintem ez egyértelmű. Nem tudom mire írtad.


A BCAA Xpress jobb. A por formájú amino mindig jobban megéri.

2012. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: Szerintem ez egyértelmű. Nem tudom mire írtad.


például erre a BCAA-ra amit te most megneveztél. Ez egy sima 2:1:1 aeányos BCAA, amit Stillmass esetén 5.700Ft-ért meg tudok venni. Létezik 8:1:1 arányos ami ugye megnövelt leucinnal van. Még ez is Stillmassban jóval olcsóbb, mint amit te megneveztél. Veszek HMB és még olcsóbban kihozom a Megnövelt Leucinos BCAA-t.


Por alakban persze.

2012. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!