Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő lenne elkezdeni újra...

Késő lenne elkezdeni újra táncolni?

Figyelt kérdés
Helló! Régebben táncoltam, 5 éve hagytam abba (hip-hop, disco dance). Csoportban táncoltunk, országos bajnok szint. Az lenne a kérdésem, hogy egyetemista koromban hülyeség lenne újrakezdeni? Mostanában eszméletlenül hiányzik, de szeptember előtt nem akarok semmibe belekezdeni, most érettségizek, valószínűleg másik városba kell majd költöznöm szeptembertől... 18 éves lány.
2012. máj. 14. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Dehogy késő, ha szeretnéd, csináld! Én társastáncra járnék szívesen, de sajnos nincs hozzá táncpartnerem (a tánciskolában, ahol érdeklődtem, azt mondták, hogy háromszor annyi lány jelentkezik, mint fiú, úgyhogy van remény :) ). Én idén nyáron fogom elkezdeni (nulla ismerettel). 18 éves fiú.
2012. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!