Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csóválta a...

Szerintetek miért csóválta a fejét az edző?

Figyelt kérdés
most kezdtem bokszolni járni lejártam másfél hónapot ,most álltam be először kesztyűzni , akivel kesztyűztem eltaláltam. a fején látszott hogy szédül mondta álljunk meg mert reccsent valamilye , közbe az edző mellet álltunk úgy másfél méterre és az nem nézett felénk de elkezdte csóválni a fejét , majd egy fél perc után a srác már tudta folytatni a bokszot és folytatuk, szerintetek miért csóválta a fejét ??? nem értem

2012. máj. 14. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ahogy a haverom elnéztem nem sokk kellet volna neki hogy össze essen
2012. máj. 14. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért , hogy ne adja fel ilyen könnyen hanem folytassa a kesztyűzést.
2012. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet ,hogy azért csóválta a fejét ,mert arra gondolt: "nem igaz ,miért nem tud jobban odafigyelni a másikra?" ,vagy az is lehet ,hogy arra gondolt:"miért kell minden apró kis sérülésnél leállni?" De inkább a második lehetőség ,mert az edzők kemények és nem törődnek az ilyen "apró balesetekkel" ,szóval ne aggódj ,meg amúgy is az ilyet gyorsan el felejti ,bármit is gondolt ,mert van ennél fontosabb dolga is :)
2012. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg? Nem látunk bele a fejébe...
2012. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!