Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek Mariusz Pudzianows...

Szerintetek Mariusz Pudzianowski használt valamilyen doppingszert a pályafutása során?

Figyelt kérdés

Mariusz Pudzianowski erőemelő, erősember, jelenleg MMA-harcos, összességében többszörös bajnok használt valaha doppingszerket szerintetek?


Doppingszer alatt értem: szteroidkészítmények, növekedési hormon, inzulin stb.

Nem a táplálékkiegészítőkre gondolok! (fehérjeporok, tömegnövelő, vitamin, nitrogén-monoxid)



2012. máj. 14. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ÁHH nem!!!!!!!!!!!!

Ugyan honnan szedted ezt h ő valaha is használt volna???? XDXD

2012. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, nyilván használt cuccost, és kb. amiket felsoroltál. :)
2012. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

naturál. sokáig nem hittem el, de egy spanom hozott lengyelországból tápkieget (olimp, vagy hogy hívják) attól a márkától, aki szponzorálja, és bakker, kurv4jó!!!


a Tribulusuktól 2 hónap alatt nőttem 6 kilót, tisztán izomba!pedig csak napi 2-t szedtem! a kreatinjuk is atom.

2012. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tribulustól 20 kg-ot nőttem 2 hét alatt, a DAA-tól pedig 35-öt, de akkor már brutál voltam, így abbahagytam.:)
2012. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott is ugyanattól nő a gomba is mint nálunk (esővíz) meg az erőemelő is (piszkos sok kox) szerintem ezt a kérdést nem is kellett volna feltenni:)
2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csoda hogy még él.....
2012. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!