Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kis segitséget kérek,...

Egy kis segitséget kérek, vádli erősitésel kapcsolatosan. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szeretném a vádlim erősiteni, csak nem olyan egyszerű. Mivel mindkét lábam volt mütve ( többször is ) és a gipsz miatt térdtől lefele gyengébek az izmok, és vékony is a lábam :S ( Főleg a combomhoz képest. ) Nah most a vádli gyakorlatok közt se tudom mindegyiket megcsinálni, de a legmegfelelöbb a lábujhegyre emelkedés... ( Sovány tejport iszom, mivel "elég magas" fehérje, és szénhidrát tartalma van ) Jó lenne valami módszer amivel a letapadt izmokon lehet segiteni. Tud valaki kenőcsöket ajánlani? vagy bármi ami segithetne.
2009. jún. 26. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én a Richtofit-et tudom ajánlani mint univerzális sportsérülés-regeneráció-stb kenőcsöt. Amúgy a vádlit egy vékony embernek amúgy is nagyon nehéz edzeni, ráadásul mindenkinek más jön be. Van, akinek a magas ismétlésszámú, bukásig végzett gyakorlatok, van akinek a teljes mozgástartomány fontos, van akinél a negatív nem számít, és van akinél csak a brutál megterhelésre indul el valami (pl. 100 kg-val a válladon lábujjhegyezni). Kísérletezni kell!
2009. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!