Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek mozgáskontrollált...

Ismertek mozgáskontrollált cipőket?

Figyelt kérdés

Kigugliztam, hogy over-pronáló lábam van, és ahhoz mozgáskontrollált cipő kell. Magyarul és angolul is egyedül az Asics Gel Evolution-t írják, hogy kifejezetten mozgáskontrollra alkalmas. Lehetetlen, hgoy ez legyen az egyetlen fajta, segítsetek már, legyetek kedvesek!

Köszi szépen előre is!


2012. máj. 16. 14:32
 1/3 anonim válasza:
Én is pontosan ilyen cipőt keresnék aszfaltra és (lehetőleg) emberi árban.. :-O
2012. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahh, sajna úgy tűnik, hogy felejtős lesz. Pláne az emberi ár. :( Én már letettem róla, miután lett egy szuper térdszalag- és egy bokaszalg sérülésem. Többet nem futok. :(
2012. jún. 2. 14:53
 3/3 anonim válasza:

Nike Air Cesiums, Nike Zoom Nucleus MC+, Asics Gel Evolution 3, Asics Gel Foundation 8, Saucony Hurricane 12, Saucony Ride 3, New Balance MR 101, New Balance MR 1123

Ha boltban sokba kerül, rendeljünk netről, külföldről. Ebayen biztosan van olcsón!

2013. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!