Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erős izomláz és izomhúzódás....

Erős izomláz és izomhúzódás. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Szörnyen fáj, így nem tudok rádolgozni, örülök, ha használni tudom :(
2012. máj. 16. 20:09
 1/10 Zakathol ***** válasza:

Ez azért van mert nem is kell rádolgozni.

Vársz, pihensz, elmúlik. Jó meleg fürdő/zuhany esetleg segíthet mert élénkíti a vérkeringést de ennyi.

2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jó lenne tudni először, hogy mid fáj! Én régebben használtam egy ún. therma care nevű övet a hátamra, és nekem bevált! Először ódzkodtam tőle de ábszolúte kényelmes viselet, úgyhogy ha sokáig nem múlik el, én csak ajánlani tudom!
2012. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szegedi Kata válasza:

Hőterápiás kezelésre gondoltál már?

Gyógyszermentes, hosszan tartó, kényelmes és diszkrét dologról van szó. Ha vevő vagy az ilyesmire, szívesen ajánlok konkrét márkát is :)

2012. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NagyAnna87 válasza:
Sziasztok! Én is hallottam már erről a hőterápiás dologról. Tudnátok mesélni róla? Mennyire igaz, hogy gyógyszer és hatóanyag mentes? Tényleg csak természetes hő?Mennyire hat? köszi! :)
2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ez a cucc kb. úgy működik, hogy feltapasztod magadra, és magából sugározza a hőt! Ami azért frankó,mert az izmok ellazulnak emiatt, így nem csak a tüneteket szünteti meg! Ráadásul az ára sem eget rengető...


Ja, és gyógyszermentes! ;)

2012. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeventeKiss82 válasza:
A ThermoCare (ami tudtommal itthon az egyetlen hőterápiás termék) tapaszait én is csak ajánlani tudom. Ülőmunkát végzek, ráadásul heti rendszerességgel vezetek 200-400 km-t, így iszonyúan tud fájni a derekam, de nekem teljesen beváltak a hőterápiás cuccok. Saját tapasztalatból mondom, érdemes kipróbálni. Ja és ráadásul bio szemléletű is vagyok, ezért sosem szedek gyógyszert, ez pedig, ahogy már előttem is mondták, nem az. Gyors, hatékony és 1-2 kezelés elég is, hacsak nem olyan nagy a baj, dehát akkor különben is marad az ortopédia :/ Sok sikert! :)
2012. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A thermacare tényleg csillapítja a fájdalmat, de ha nem múlik, akkor szerintem elkerülhetetlen, hogy orvossal is megnézesd!
2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szegedi Kata válasza:
Látom többször szóba került már a ThermaCare, én is ezt ajánlanám! Nekem 2 használat teljesen megszüntette a fájdalmat, mindenképp érdemes kipróbálni. Bármelyik patikában megveheted, és tényleg gyógyszermentes. Valamilyen speciális hővel működik, így teljesen természetesen hat.
2012. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kb milyen áron kapható ez a hőterápiás cucc? egy csomag hány darabot tartalmaz?
2012. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NagyAnna87 válasza:

na azóta már én is vettem ilyen thermacare derékövet meg olyat is ami nyakra meg vállra jó. Mindkét félében 2-2db egyszer használatos cucc volt. Nagyon jót tett, és annyira jó érzés volt viselni, mintha egy kád forró fürdőben ültem volna :) szuper tényleg

valahogy 4000 Ft körül fizettem ki a két dobozt

remélem segítettem :)

2012. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!