Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen terméket ajánlotok? (lent)

Milyen terméket ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy már pár hónapja nem akar feljebb menni a testsúlyom. 93kg vagyok, napi 500g ch és 200g fehérjével tömegnövelek (tömegnövelnék), és hát ennek elégnek kéne lennie, viszont nem az, mert nem mozdul a testsúlyom. Azt ugye mondanom sem kell, hogy ettől több táplálék már nem nagyon fér belém, kész tömegnövelőt nem akarok venni, általában sok bennük az egyszerű cukor, (az edzés utáni turmixomat is magam keverem) viszont olvastam erről a Super Carb Slow-ról, amiben állítólag alacsony GI-s indexű szénhidrátok vannak, jó lenne az nekem? (Először megpróbálkoznék 30-40gramm + ch-val, hátha annyi elég is lenne hogy elinduljon a testsúlyom)

Privát üzenetet is írhattok nyugodtan, további tanácsokat, mit egyek pluszba, milyen kiegészítőt ajánlotok, szívesen várok! Köszönöm előre is segítségeteket!

Kérem csak segítőkész emberek írjanak, ugyanis mindjárt indulok lábazni, és ha utána még ma este gépközelbe kerülök, nem biztos hogy túlélem ha valami buta gyerek kommentjét végig kell olvasnom:)


2012. máj. 18. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy az "Egyél zabpelyhet kiegészítésként" válaszokra annyi a válaszom hogy: eszek zabpelyhet is, napi 300g-ot :)
2012. máj. 18. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nősz emelni kell a ch-n. Nincs mese. Hidd el tudom milyen érzés 500 g, vagy annál több ch-t betermelni.A slow-ról nem tudok nyilatkozni.
2012. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó megoldás lenne, ha tényleg nem tudsz többet kajálni. Vehetsz csak magában palatinose-t is: [link]
2012. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ez a palatinose is elgondolkodtató, majd meglátom melyik lesz :)

2012. máj. 18. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
A Palatinose-val csak annyi a baj, hogy ugye 4000ft körül van, 1320 a pk náluk, és így jutok 2kg szénhidráthoz...a Super Carb Slow-ot pedig megtudom venni egyik közeli tápkiegboltban, ott meg ugye nincs postaköltség...és 3kg. :)
2012. máj. 18. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy darálj le valamennyit a zabból, hátha úgy több fér beléd :D
2012. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Darálva eszem/iszom :)
2012. máj. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!