Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok élsportoló edz minden...

Sok élsportoló edz minden nap, sőt van aki napi kétszer, én pedig még a fekvőtámaszra is azt olvasom hogy nem kell minden nap ne hogy túledzettség legyen de honnan tudom meg hogy túlezdettem magam?

Figyelt kérdés
és most akkor mégis ha túledzik magukat az élsportolók(mert szerintem a napi 2 edzés az már biztos az)akkor mégis hogy képesek csúcsteljesítményre?

2012. máj. 19. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallotál már a doppingról? Minden élsportoló használja.
2012. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem mindenki doppingol ezt el ne hidd nekem is sok olyan volt amikor naponta többet edzettem volt amikor 3 edzésem volt egy reggeli és délután 2 és mindegyiket végigcsináltam rendesen az elején sokszor volt olyan hogy a bokám túl volt erőltetve de az folyamatosan erősödik ez olyan mint a futás először nem bírsz sokat futni e fokozatosan lehet emelni az elvárásokat és úgy lesz eredménye! Nekem még ma is van párszor hogy túlerőltetem a lábam ha pl komolyabb sérülés miatt gyengébben eddzek vagy egyáltalán nem utána mindig nagyon nehéz a visszaszokás de meg lehet csinálni!
2012. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!