Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két 15 sorozatból álló bicepsz...

VicToooR x GB kérdése:

Két 15 sorozatból álló bicepsz edzés belefér egy nap? Reggel 6kor és délután 2 kor

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó így, legyen napi egy edzés, de az kemény. Így nincs értelme, mert le kell edzeni, utána meg időt kell hagyni regenerálódni, ami 48 óra minimum egy izomcsoportnál.

Haladó szintem pedig célszerű heti egyszer edzeni egy izmot, kivéve vádli és has.

2012. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi azért kérdeztem mert akkor úgy csinálom hogy reggel bicepsz és akkor délután pedig hát
2012. máj. 20. 19:16
 3/3 anonim válasza:
Ennyit még Arnold sem edzett karra,mint amit te akarsz! 2-szer 15 sorozat/nap??? ilyet még életembe nem hallottam...szerinted,a több, az mindig jobb eredményhez vezet? hát ebben az esetben sikeresen leépítenéd magadról a már meglévő izmodat! max.heti 2alkalom 2-3gyakorlat és edzésenként 8 munka sorozat elegendő! de még ez is sok szerintem...ha valakinek ez nem lenne elég az ne az edzőterembe járjon,csináljon inkább mást!
2012. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!