Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki közületek végigcsinálta...

Valaki közületek végigcsinálta a 100fekvőtámasz 6hét alatt programot?

Figyelt kérdés

[link]


Én most az ötödik hétnél tartok,a 3.4.5hetet ismételtem,mert nem sikerült a teszt,ill az 5.hetet most ismétlem.

Szerintetek megfogom tudni csinálni?


2012. máj. 23. 12:08
 1/4 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, de ez a program egy baromság. Gondolom nem akarsz fekvőtámaszban guiness rekordot dönteni, de ha igen, akkor sem egy ilyen internetes program a megoldás. Miután le tudsz nyomni 20-30 szabályosat, utána ERŐ szempontjából csak az idődet vesztegeted. Javaslom, kezdd el az egykezes változatok gyakorlását. Persze ha csak vagánykodni akarsz az más, akkor pazarold csak az idődet ;)
2012. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért irod hogy időpazarlás?Amikor elkezdtem 10et alig birtam lenyomni,most már megy a 35 .
2012. máj. 23. 22:10
 3/4 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Nos még nem vészes az idővesztegetésed, de ajánlom állj le és kezdj egykezeseket nyomni, mert sokkal jobb erőgyakorlat mint 200 normális fekvőtámasz :)
2012. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos annyira azért nem hinném hogy idővesztegetésről vona szó,az a heti egy óra nem nagy idő,és még mindig jobb mintha nem csináltam volna semmit.

Én nem szeretnék kreden méretre nőni,csak egyszerüen kiváncsi vagyok,hogy le tudom e nyomni a százat-

5részletben már megy,de én egy szuszra szeretném :)

2012. máj. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!