Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem meg a testsúly...

Hogyan növeljem meg a testsúlyom és az izmaim?

Figyelt kérdés
22F 170cm 50kg vagyok. Nem tudok hízni csak 2-3kg ingadozás van néha. Szeretnék valamennyit hízni és izmot is növelni. Ehhez a magassághoz hány kiló lenne az ideális és azt hogyan érjem el? És az izom növeléséhez mit ajánlotok? Nem tudom hogy kezdjek bele, de már zavar hogy ilyen vékony vagyok és az izmom sincs nagyon a toppon.

2012. máj. 27. 15:21
 1/6 dirtboy ***** válasza:

kezdésnek olvass

[link]


aztán az oldalon találsz étrendet és kezdő edzéstervet is.


70kilósan már jó lennél,azaz 20kilót kéne felszedni de persze nem zsírban értve bár az is lesz az tény.

2012. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha jól fogom fel akkor nekem a 3500 kcal étrend jó is lenne.
2012. máj. 27. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

igen.

napi 3500kallal elég gyorsan fejlődnél és jönne rád a tömeg.

2012. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

én a kalóriát nem számolom,tömegéleskor nem olyan fontos,a lényeg hogy a protein,ch meglegyen rendesen ezek a legfontosabbak.

vitamint annyira nem kell számolni mert ugyebár tápkiegből benyomsz és kész is.

ha elég kaját eszel meg vannak azok amiket leírtam akkor elvileg a kalória érték is megfelelő lesz.

2012. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dirtboy kicsit részletesebben leírnád nekem hogy miket egyek meg ne rövidítésekkel stb. Szereket nem nagyon akarok enni mert nem nagyon van rá keret meg ne az legyen hogy csak felfújt de erő sehol. Már összekavarodtam. Esetleg megdobhatnál egy étrenddel ami jó lenne nekem. Az oldalon is annyi kalkulátor van hogy már azt se tudom miket számolgatok. Előre is köszi!
2012. máj. 27. 17:00
 6/6 dirtboy ***** válasza:

hát szereket azt én nem is ajánlottam,én csak tápkieget ajánlottam semmi szert.

a bodybuilderen vannak minta étrendek ott nézelődj hogy mik vannak.

pl.

ch:-rizs

-krumpli

-zab


protien:

-csirke hús

-hal,disznó kivételével szinte minden jó hagy ne soroljam

-túró

-tojás

tej AZ NEM JÓ.

2012. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!