Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok a következő eszközökkel?

Figyelt kérdés
szobabicikli, görkori, ugráló kötél. Persze olyan testmozgást is írhatok, amihez nem kellenek ilyen eszközök.

2012. máj. 28. 13:51
 1/4 valcsibacsi válasza:
Szia! Szerintem legjobb lesz, ha magadnak tapasztalod ki, hogy miből mennyi esik jól. Sokmindentől függ. Pl edzésállapotod, fittséged, kitűzött céljaid, mennyire vagy kötve időben stb. Így látatlanba nehéz lenne egy edzésprogramot összerakni :D
2012. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát megadhatom az adataim az nem probléma. :), Régen volt időszak, amikor sportoltam, de. Ostanra teljesen eltunyultam...167 cm vagyok és 68 kg :/ a cél vagy 10 kg- tól megszabadulni, az idő nem lényeg, csak az eredmény tartós legyen.
2012. máj. 29. 12:22
 3/4 valcsibacsi válasza:
Szobabiciklit es az ugralo kotelezest csinalhatod felvaltva, felulesek is segithetnek, mondjuk meg mindig nem bujhatok a borodbe, es nem tudom mibol mennyit kell csinalnod ahhoz, hogy elfaradj, de szerintem biciklizni 25-30 perceket lehet kulonosebb nehezsegek nelkul, ugralo kotelet mindig utaltam suliban, 4 sorozatot ha csinalsz belole szerintem kezdesnek eleg. Felulesekbol 4x20 mondjuk, aztan ha jobban birod 4x25, 5x20 mondjuk. A gorkorit azert nem irtam, mert azt nem igazan tudod csinalni ilyen sorozatokban, kicsit mas jellegu az a mozgas. Ha tartos eredmenyt szeretnel, dietazz melle, keruld a kenyeret, egyel minel tobb feherje tartalmu etelt, csirket, halat, gyorskaja, kola kilove. Remlem segitettem, sok kitartast hozza, es ne feledd, ezek csak alapok, nem kotelezo ezeket az ismetlesszamokat csinalni ha esetleg jobban birod, emeld nyugodtan. Ha kemenyen dolgozol, meg fogja hozni a gyumolcset, csak kitartas!
2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2012. máj. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!