Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A láb és a váll edzést lehet...

A láb és a váll edzést lehet egy napon csinálni? Úgy hallottam, hogy nem lehet, mert ugye a guggolás is nagyon leterheli a vállat. Viszont én most nem szoktam csinálni a guggolást.

Figyelt kérdés
Viszont más egyéb 5lábgyakorlatot csinálok, amelyeknél kétkezes rudat nem használok.Így akkor mehet a láb-váll egy nap igaz? Azért akarnám így csinálni, mert jó messze akarom tenni a váll edzést a melltől, mert nem bírja a vállam az ilyen nagy intenzitású edzést, meg nagyon gyenge is a vállam és keskeny, tehát érthető.
2012. máj. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld így

hétfő: mell bicó

kedd: láb

szerda pihi

csütörtök hát

péntek váll tricó

2012. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

/mert ugye a guggolás is nagyon leterheli a vállat/


nem tudom te hogy szoktad de én csuklyával tartom és nem vállból a súlyt.

így egyáltalán nem terheli a vállam.

viszont tényleg nem kéne a lábat mással együtt edzeni,vagy ha mégis az a has legyen inkább.

2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Snapette ***** válasza:
dirtboynál a pont, a csuklyás kéne tartsa a rudat, nem a váll, egyáltalán nem egészséges és nem is biztonságos, hogy a válladdal tartsd.
2012. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!