Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni konditerem-Milyen...

Otthoni konditerem-Milyen gépek szükségesek?

Figyelt kérdés

Üdv,

Szeretnék egy garázst konditeremnek berendezni.

Milyen gépeket vegyek,amikkel a teljes testet lehet edzeni?

Vagy esetleg milyen "házi"megoldásokat tudtok ajánlani,amivel 1-2 forintot spórolni tudnék?:D


2012. máj. 30. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valamirevaló gépeket vegyél (amik egyébként totál értelmetlenek), milliók kellenek. Szerintem vegyél egy fekvenyomópadot, egy guggolóállványt, egy húzódzkodórudat, egy tolódzkodókorlátot, egy húzódzkodó/tolódzkodó övet, egy kétkezes rudat meg egy rahedli súlytárcsát. Semmi másra nincs szükséged. Sőt, igazából nekem már ez is sok, amit leírtam, de gondolom testépíteni akarsz, nem csak funkcionális edzést végezni.
2012. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem ehhez van még szerelhető egykezes súlyzó (akár 60kg/hand) és scott pad. Így tényleg elég.
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, testépítő edzéshez egykezes súlyzó sem árt.
2012. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

gyors utána nézegettem nagyjából a gépek árának,ha jól számolom olyan 200,max 250 ezerből meglennék nem?

A tolódzkodó állvány elég drága,azt megoldom házilag.

2012. máj. 30. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyiból bőven megvagy.
2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2012. máj. 30. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

A tolódzkodó állványt valóban nem nagy cucc megcsinálni házilag, egy kis sütnivaló kérdése.

2012. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hopp,közbe beugrott még valami.

Alkar edzés-scott pad.

Megoldható máshogy is?

2012. máj. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!