Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Les Mills dvd-knél a gyors...

A Les Mills dvd-knél a gyors ugrálós vagy helybenfutásos részeknél hogyan kell jól lélegezni? (lehet szájbarágósan is írni, mert fontos)

Figyelt kérdés
Más fitnesz dvd-knél tudom hogy erőkifejtésnél kell kifújni de ezek a Les Mills videók kifognak rajtam. Mindig szúr az oldalam azoknál a gyors részeknél.
2009. jún. 30. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Ugyan úgy, mint a futásnál. Belégzés, kilégzés... Te a Body Jam-ot használod, vagy a Body Combat-ot?
2009. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálgatok mindegyikből. Van body jam, body attack, body combat meg body step. Még csak egyet csináltam végig, egy body attackot de úgy, hogy le kellett állnom közbe néha mert úgy szúrt az oldalam hogy nem tudtam csinálni a helyben futást. És gondolom valahol elrontottam a légzést. Nehéz betartani hogy egyenletes maradjon.
2009. júl. 3. 13:43
 3/3 anonim válasza:
Az sokszor nehéz. Sokat kell gyakorolnod, és hónapok múlva már gyerek játék lesz az egész. Én a Body Jam-ot használom, és elősször nagyon nehéz volt. Ma már sokkal könnyebben csinálom. ;)
2009. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!